top of page
Search
  • szorenyi peter

Ismét hosszabbítás

19 pont előny a félidőben, hogy ezt egy negyed alatt elveszítsék. Hihetetlen már csak azért is, mert az első 20 percben csendes csordogált a meccs, 41-22 ide. Erre a nagyszünet után Laura is mintha ólomba mártotta volna a kezét. Rémisztő volt nézni a 28-7-es leolvadást. Hogy miért nem történt közben időkérés, az rejtély.

Aztán ez a bénázás tovább tartott, hogy 2 perccel a vége előtt már 5 ponttal vezessenek a hazaiak. Innen szenvedték vissza magukat a Tritonok egy hosszabbításra, de hát ezeket eddig rendre elveszítették. Ez a mostani 5 perc, nem viccelek, 32 percig tartott. Nem húzom tovább, nyert az UMSL. Ebben a sikerben elévülhetetlen érdemei vannak Alexnek, aki 37 pontig jutott. Laura végül elvergődött 10 találatig, de nem ez volt élete meccse.

A győzelemmel életben maradtak a rájátszási remények. Szombaton az USI következik, szintén idegenben, varázslat kellene Indianában. Abból meríthetnek erőt, hogy a mai játéknál csak jobb jöhet.