top of page
Search
  • szorenyi peter

16 pont és csordogálós győzelem

Gyakorlásra használható meccsen sikerült behúzni a harmadik idei győzelmet. Érzetre inkább a lakótelepi dühöngőkben nevelkedett játékosokból álló Lincolnt sikerült megverni 18 ponttal. Az ellenfél ügyes, de főleg streetballos erényeket csillogtató játékosainak közreműködésével végig vezettek a Tritonok, és azon ritka meccsek egyike volt, ahol nem kellett izgulni. 79-61 az UMSL javára.

Laura 16 pontig jutott, ezzel csapata második legtöbb pontot szerző játékosa volt. Mellé kiosztott még 5 gólpasszt, leszedett két lepattanót is, hogy a labdaszerzéséről már ne is beszéljünk. Az látszik, hogy az edző igényli Laura nyugalmát, amivel elrendezi a nálánál 4-6 évvel fiatalabb társait a meccsek alatt. Ezt mutatja a tegnapi 40 utáni 34 pályán töltött perc.

Kedden jön az első bajnoki mérkőzés a nagyon erős Lindenwood ellen. Addig megpróbálok valami kapaszkodót találni a csapat játékában, talán az újonc Diestelkamp mai 12 pontos centermunkája volna az, hogy ne az "úgy se fogtok nyerni" hülye gyerek hozzáállással üljek le a számítógép elé. Hajrá Tritonok.